Mini, maxi, do kanceláře i na dovolenou! Toto je 9 šatů léta 2022, inspirujte se celebritami

Neexistuje jen jeden jediný, trendů v letních šatech je víc než dost a vybrat si může opravdu každá dáma. Inspiraci jsme našli pro vás u známých hvězd.

Před nástupem léta se mnoho žen zamýšlí nad tím, na jaké šaty vsadí právě letos. Vytáhnete ze skříně oblíbené z minulého či předminulého roku, nebo se chystáte spíše na nákupy podle nejnovějších trendů? Obě možnosti jsou správné, protože jsou vaše. My vám pomůžeme alespoň s navigováním, kterým směrem se v letní módě dámských šatů ubírat.

Moderátorka a novinářka Megyn Kelly předvádí úpletový model midišat. V létě oceníte střih i odhalená ramena, úpletový materiál je velmi komfortní a přitom zvýrazní přitažlivé křivky.
Toužíte být romantická nebo sexy? V takovém případě si móda ptá výraznější barevnost, lehčí materiály, někdy možná semitransparentní nebo také hladké a lesklé, osvědčené jsou také úplety, které figuru zvýrazní a akcentují ženské křivky.

Inzerce zalando

V případě, že více než o sexepyl se snažíte o romantiku, zkuste to s dekorativními detaily. Plisé, volánky, splývavá silueta, jemnost a ženskost – pracovat je třeba se vším uvedeným. Příkladem mohou být dámy jako Jessica Szohr nebo moderátorka Megyn Kelly. Obě přitom ukazují, že jejich modely jsou také komfortní pro nošení. Třetí dámou, jejíž romantický look inspiruje, je jihokorejská herečka Lee Ji-eun.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram